مطالب مشابه

20 Comments

 1. نغمه فرزیان

  برند سازی به شیوه فولک لوریک بخش اساسی در زندگی یک ملت است،فرهنگ فولک کور یا همان فرهنگ کوچه بازار در کشورما زمینه های مختلفی دارد،مهم ترین قدم در این زمینه باید بتوانیم فرهنگ کشورمان را به دیگر کشورها نشان بدهیم که همین امر باعث جذب گردشگر هم میشود،ما میتوانیم فرهنگ و رسوم و عقاید و … کشورمان را در قالب کتابها،غرفه های فرهنگی در کشور های دیگر به نمایش بزاریم تا کانی که نمیتوانند به کشور ما بیایند از این طریق زمینه ای در مورد فرهنگ کشورمان داشته باشند.

  پاسخ
 2. مسعود نوري

  برندسازي به شيوه ي فولك لوريك
  فولك كور يا فرهنگ كوچه بازار بخش مهمي از زندگي ملت را دربر ميگيرد .از گذشته تاكنون همه در پي شناخت اين فرهنگ غني بوده اند اما هنوز اين بعد جايگاه اصلي خود را در برندسازي پيدا نكرده است .
  امروزه كشورهاي اندكي از اين روش بهره ميگيرند . استفاده از اين فرهنگ براي رونق فعاليت هاي گردشگري و جذب گردشگر است كه آنرا برندسازي به شيوه ي فولك لوريك مي نامند .
  فرهنگ فولك لور در ايران فرهنگ غني است كه دربرگيرنده ي عقايد ، باورها ، رسوم ، سنت ها، جشن ها و مراسم ها … است كه از جاذبه هاي گردشگري پنهان ايران است .

  پاسخ
 3. مهرداد اسمعیلی ویری

  گردشگری همانند صنایع دیگر، کالاها و خدمات وابسته داشته و عوامل متعدد و مهمی که مبتنی بر جذابیت و رقابت پذیری هستند (مانند برند مقاصد گردشگری) در آن اثرگذار هستند. ایران به لحاظ قدمت تاریخی دارای تنوع آداب و رسوم و عقاید است و به همین لحاظ دارای فولک لور غنی است. بنظر من ما باید بکوشیم تا محلهای گردشگریمونو نزدیک به استانداردهای جهانی کنیم تا با داشتن این استانداردها بهمراه تنوع آداب و رسوم تبدیل به یک برند در زمینه مذکور شویم.

  پاسخ
 4. اميد سرابي

  با سلام
  کشور هایی که پتانسیل خاصی در عرصه فرهنگ و سنت های گوناگون در خود جاي ميدهند با كمي مديريت و سرمايه گذاری برای تبلیغات و نمایش دادن آنها به سایر کشورها میتوانند جذب گردشگر و در نهایت باعث رشد اقتصادی کشورشان شوند.

  پاسخ
 5. مریم پیکانی

  باسلام
  بنظرمن استفاده از شیوه فولک لوریک در صنعت گردشگری ایران با توجه به فرهنگ و اداب و رسوم های غنی و جذابی که دارد میتواند بسیار عالی باشد
  بطور مثال فرش ایران در تمام دنیا جایگاه خاصی دارد و همچنین اداب و رسوب نوروز که برای بسیاری از مردم جهان جذابیت دارد…
  به امید موفقیت روز افزون کشور عزیزمون در این زمینه.

  پاسخ
 6. البرز فتحی

  یک بازاریاب موفق با توجه به نیازهای مشتری در ارایه صحیح کمبودهای افراد در زمینه های مورد استفاده مشتریان می تواند کمک شایانی به تولید کننده در ارائه خلاقیت در مورد تولید محصولات مورد توجه در بازار گردد

  پاسخ
 7. جعفري

  درود بر همگي،‌
  از اين كه زحمت كشيديد و آن چه كه از فرهنگ كشورمان را مي دانيد تحت عنوان يك كتاب منتشر نموديدباعث خرسندي بنده و ديگر مخاطبان شده است و اميدوارم كه هم چنان فعاليت هايتان در اين زمينه ادامه داشته باشد.
  باسپاس

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حقوق تمامی مطالب برای مسترویزیتور محفوظ بوده و نقل آن با ذکر منبع بلامانع است.