در باره سایت تخصصی بازاریابی و بازرگانی

 


بسمه تعالی

با عنایت به اینکه  کشور عزیزمان ایران از پتانسیل های بالایی در زمینه های مختلف تولیدی، صنعتی، خدماتی و گردشگری برخوردار است؛ بر آن شدیم تا با تشکیل یک تیم حرفه ای شامل مجموعه ای از اساتید، کارشناسان، صاحبان صنعت و کارآفرینان موفق به ایجاد یک وب سایت تخصصی بازاریابی و بازرگانی با رویکرد کاربردی بپردازیم. بر این اساس سایت مستر ویزیتور در تیر ماه سال ۱۳۹۴، با تمرکز بر سه حوزه آموزش، پژوهش و مشاوره جهت انجام  فعالیت های بازارشناسی، بازاریابی، بازارداری و فروش تأسیس گردید.

سایت تخصصی بازاریابی و بازرگانی مستر ویزیتور در سال ۱۳۹۶ با حمایت و همراهی مدیریت محترم شرکت راهکارهای آمایش داده هوشمند فصل جدیدی را در ارائه خدمات خود آغاز کرد. در این راستا با توجه به رونق بالای کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپی در کشور عزیزمان ایران و ضرورت بحث بازاریابی دیجیتالی، تمرکز خود را در این بخش بیش از پیش تقویت کرد؛ در این راستا شرکت راهکارهای آماده با نام تجاری آقای بازاریاب یا همان مستر ویزیتور کار خود را آغاز نمود.

ما به کار گروهی اعتقاد داشته و بر این باوریم که با یک فعالیت منسجم علمی و کاربردی می توان حرفه بازاریابی، بازرگانی و فروش محصولات تولیدی و خدماتی کشور را در عرصه داخلی و خارجی متحول کرد. از این رو با تشکیل یک تیم فنی و کاملا حرفه ای به ارائه انواع خدمات بازاریابی دیجیتالی به شرح زیر می پردازد:

  1. طراحی و ساخت هر نوع سایت و اپلیکیشن فروشگاهی، شرکتی و خدماتی
  2. برگزاری انواع کارگاه های آموزش بازاریابی و فنون فروش
  3. انجام تحقیقات بازاریابی برای سازمان ها و شرکت های تجاری
  4. مشاوره بازاریابی و راه اندازی کسب و کارهای خرد و کلان
  5. مشاور بازاریابی محصولات دانش بنیان و استارت آپ های نوپای ایرانی

 با ما در تماس باشیدآیا از این مطلب راضی بودید؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (هیچ امتیازی ثبت نشده است)
Loading...Loading...